"Warsztat z mapy marzeń, był dla mnie niesamowitą przygodą, wielkim wydarzeniem, gdyż czekałam na niego długo. Kiedy patrzę na mapę marzeń, wtedy czuję się lepiej.... Jest tyle do zrobienia...
Małgosiu, bardzo bardzo bardzo serdecznie Ci dziękuję, było super, naprawdę super..."

                                                                                                                Ewa

"Na początku podchodziłem nieco sceptycznie do warsztatu Mapa Marzeń wątpiąc, że jakieś wycinanki mogą mi cokolwiek dać. Natomiast teraz cieszę się, że mnie na niego narzeczona namówiła. Te pozorne „wycinanki” i zwłaszcza staranne wprowadzenie do warsztatu przez Panią Małgorzatę dały mi możliwość przez chwilę się zatrzymać i zastanowić nad moimi wartościami i nad tym, co ważne w moim życiu. Dziękuję za ten czas i Pani Małgorzacie za cierpliwość oraz fachowe i sympatyczne przeprowadzenie warsztatu."
                                                                                                                 Kamil

"Bardzo polecam ten warsztat. Świadomie poczekałam z recenzją kilka miesięcy, aby zobaczyć czy rzeczywiście coś się zrealizuje. Kilka rzeczy sie zrealizowało, ale to nie jest efekt czarów tylko dokładnego sprecyzowanie czego ja chcę od siebie, od życia itd. Stworzenie mapy marzeń otworzyło mnie na skupienie się na moich marzeniach, pragnieniach i popchnęło do ich realizacji. Poza tym świetnie się bawiłam"
                                                                                                                  Ania

Podobne