Dla kogo?


Jeśli bardzo dużo się krytykujesz i  wciąż czujesz się „nie dość”, „niewystarczająca”, „nieadekwatna”.
Jeśli przyczepiasz się do siebie za wszystko, co sprawia, że nie dorównujesz oczekiwaniom swoim lub innych – mogą one dotyczyć wielu rzeczy np. swojego ciała, kariery, macierzyństwa, związków, pieniędzy czy innych.
Jeśli rzadko czujesz, że osiągnęłaś wystarczająco dużo, bez względu na to, co już zrobiłaś, ani na to, że inni dostrzegają twoje sukcesy.
Jeśli trudno ci odnaleźć poczucie bezpieczeństwa, zamartwiasz się, czujesz dużo niepokoju, trudno ci znaleźć dla siebie słowa otuchy, kiedy cos nie wyszło.
Jeśli trudno ci odpocząć, bo nawet, kiedy to robisz wciąż masz w głowie „listę rzeczy do zrobienia”, albo męczy cię poczucie winy.
Jeśli odkładasz wszystko na ostatnią chwilę, robisz kiedy już musisz, a potem złościsz się na siebie.
Jeśli często się porównujesz i winisz siebie, że nie jesteś tak utalentowana/ładna/odnosząca sukcesy jak inni.
Jeśli wątpisz w siebie i swoje możliwości. Albo martwisz się, że wyjdzie na jaw, że tak naprawdę się nie nadajesz do tego, co robisz, i tylko udajesz.
Jeśli miewasz (mniej więcej) takie wewnętrzne komunikaty:

„Nie masz czasu na odpoczynek. Powinnaś robić więcej.”   „Kim ty jesteś, żeby …. !”   „Jesteś nie dość dobra.”   „Dbanie o siebie jest egoistyczne. Powinnaś najpierw zadbać o innych.”   „Popatrz, jaka ona jest mądra/utalentowana/odnosząca sukcesy/piękna. Dlaczego Ty taka nie jesteś?   „Lepiej nie próbuj. To się nie uda.”   „Ale z ciebie oszustka, przecież ty się w ogóle nie znasz na tym, co robisz!”

 


Jak to można zmienić?


Antidotum na ten wewnętrzny surowy i krytyczny głos jest tylko jedno: MIŁOŚĆ. 

Nie da się go zniszczyć, wypowiedzieć mu wojny, zagłuszyć, odwrócić uwagi, kategorycznie odmówić, przekonywać, zaprzeczać, ani nawet zignorować… 

Jedyne co działa, to wejść w relację ze swoim wewnętrznym „straszakiem”, ale w inny sposób niż do tej pory. W sposób taki, jak dorosły, kochający rodzic wchodzi w relację z małym, przestraszonym dzieckiem…

Na tych warsztatach nauczysz się trzech rzeczy:

• Kim jest kochający dorosły, i jak pozwolić mu podejmować pełne miłości decyzje w twoim życiu.

• Kim jest wewnętrzny krytyk, w jaki sposób rządzi twoim zachowaniem i jak można go „wychować”.

 • W jaki sposób możesz stawać się własnym kochającym rodzicem, który łagodzi niepokój, poczucie winy, oceny, a zamiast tego wspiera, dodaje otuchy oraz podejmuje działania oparte na miłości i współczuciu

Co dostaniesz "na wynos":

„Na wynos” oznacza, że wszystkie ćwiczenia i materiały z warsztatów będziesz mogła pobrać z mojej strony www w specjalnym linku tylko dla uczestniczek, które były na nich obecne. 

TEST WSPÓŁCZUCIA DLA SIEBIE

Zrobienie tego testu pokaże ci, jakie są 3 kluczowe obszary zastosowania współczucia oraz w jakim stopniu tę umiejętność posiadasz.

13 SCHEMATÓW DOWALANIA SOBIE

Otrzymasz test oraz opis kilkunastu schematów działania wewnętrznego krytyka. Dowiesz się, które należą do ciebie, kiedy i jak przejmują kontrolę twoim życiem. 

MEDYTACJA WSPÓŁCZUCIA 

Jest to prowadzona medytacja, która pomaga obudzić w sobie więcej wyrozumiałości i łagodności dla siebie. (Jeśli pobrałaś mój "Niezbędnik" to bez obaw, to nie jest to samo ćwiczenie. Więc na pewno nauczysz się czegoś nowego)

MEDYTACJA "KOCHAJĄCY DOROSŁY"

Jest to ćwiczenie, które pomaga wyrobić i wzmocnić w sobie "kochające ja" oraz pozwalać jemu działać, decydować i zaopiekować się dzieckiem w nas. Szczególnie w trudnych czy bolesnych sytuacjach. 

ĆWICZENIE "DZIAŁANIE MIŁOŚCI"

Jest to proces wewnętrznego dialogu, między kochającym ja, wewnętrznym dzieckiem oraz wewnętrznym krytykiem. Uczy odróżniać, co jest działaniem płynącym z lęku i samokrytyki, a co jest działaniem służącym nam i naszemu życiu. Wymaga częstej praktyki [������]


Zapisy i informacje o warsztacie:

Ilość miejsc: 12 osób

O uczestnictwie decyduje dokonanie płatności przed warsztatami. W przypadku rezygnacji nie później niż na tydzień przed warsztatem otrzymasz 100% zwrotu, nie później niż 3 dni przed – 50%. Jeśli robisz to dzień lub dwa przed warsztatem, wpłata przepada. 

www.pokochajcalasiebie.pl

Miejsce:

Owocne Miejsce

Ul. Krochmalna 4/28 lok. 26
00-864 Warszawa


Prowadząca warsztat:

Nazywam się Agata Kuflewicz, i pomagam kobietom pokochać całą siebie bez zastrzeżeń oraz wyrażać tę miłosć swoim życiem i postępowaniem. Sobie też pomagam w tym samym, żeby od razu było jasne, że nie ma tutaj żadnych guru od doskonałości, a ścieżka miłości jest tak bogata i tak trudna, że chyba nigdy z niej nie schodzimy... I wszyscy na niej jesteśmy i uczniami, i nauczycielami. 

Ale żeby nie było, że kolejny coach wyskoczył z krzaków i nawraca świat, to z dumą przedstawiam Ci mój życiorys i kompetencje zawodowe w pigułce:

Z wykształcenia jestem sinologiem, czyli specjalistką od języka chińskiego. Początkowo przez 10 lat pracowałam w kilku organizacjach biznesowych, a uwieńczeniem mojej kariery korporacyjnej była praca w Szanghaju jako Senior Product Manager. W 2010 zajęłam się coachingiem i do dzisiaj mam za sobą kilkaset godzin pracy z klientkami i klientami oraz kilkadziesiąt zrealizowanych projektów szkoleniowych i warsztatów prowadzonych w Azji i Polsce. W latach w 2012 - 2015 byłam również wykładowczynią na międzynarodowych kursach coachingu ko-aktywnego w  szkole  The Coaches Training Institute. Ukończyłam studia na Wydziale Sinologii UW w stopniu magistra, podyplomowe studia z zarzadzania na SGH oraz wiele szkoleń z dziedziny coachingu: Agility Profile Certification (Warszawa, 2016), roczny program Feminine Power Mastery (online, 2015), Clean Coaching ( Warszawa, 2014), Co-Active Leadership (2011, Barcelona), Co-active Coaching Training (2011, Pekin), Advanced Corporate Coaching Training (2010, Shanghai), Corporate Coaching Training (2010, Shanghai), Cross Cultural Coaching Seminar (2010, Hong Kong). 

Od wielu lat jestem kobietą na ścieżce ku wzrastającej akceptacji swoich niedoskonałości i kobiecej pełni w czym pomagają mi własna przychoterapia, coaching i uczestnictwo w wielu warsztatach i kursach rozwoju osobistego. 

Cena i termin warsztatu:

Termin: III edycja 28 stycznia 2017 ♦ godz. 10-18

Koszt: 180 zł – jeśli zapłacisz do 20 stycznia, później 230 zł

Podobne