Ustrzel swój cel! Czyli jak skutecznie realizować marzenia wżyciu i w biznesie??Jakże często nasze marzenia i pragnienia determinują nas do zaangażowania się i działania. Rodzina, kariera, dom a może podróż marzeń? Tylko czy na marzeniu musi się kończyć? I które z nich jest ważniejsze?

W życiu jak i w biznesie, warto wiedzieć czego się chce i po co, oraz jak to zrealizować aby czuć satysfakcję. Umiejętne wyznaczanie celów i budowanie drogi ich realizacji to jeden z najbardziej sprawdzonych przepisów na sukces!

Jeżeli marzysz o zmianie w swoim życiu, pracy czy własnym biznesie, masz pomysły ale nie wiesz jak się zabrać za ich realizację - to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie będzie obejmować:
1. Cele i marzenia – czyli nazwijmy rzeczy po imieniu!
2. Gdzie jestem, dokąd zmierzam, o czym marzę?
3. Jak wyznaczać cele - czyli zasada dużych i małych kroków
4. Droga do sukcesu - czyli strategia skutecznej realizacji.

Spotkanie będzie okazją do networkingu! Pamiętaj aby zabrać ze sobą wizytówki!


Prowadzące spotkanie:

Porcję wiedzy i inspiracji o budowaniu własnej drogi do realizacji marzeń przygotowały dla Was założycielki Make Up Your Business: Małgorzata Szafoni, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów zmian i zarządzaniu przez cele oraz Dagmara Gruszka-Ambroziak, która od wielu lat skutecznie wyznacza i realizuje swoje cele biznesowe. Obie kobiety skutecznie i z determinacją realizują swoje cele i marzenia w życiu prywatnym!

Cena, Termin i Miejsce szkolenia:

Termin: 23 września 2017r ♦ sobota ♦ godz. 10.00-14.00
Cena: bilety dostępne: https://ustrzelswojcel4warszawa.evenea.pl/

Miejsce spotkania: Owocne Miejsce
Ul. Krochmalna 4/28 lok. 26
00-864 Warszawa