Jeden dzień fitnessu dla duszy

Praktyczne podejście

 Na tych warsztatach będziesz głównie ćwiczyć! Często jest tak, że chcemy dbać o siebie i szanować siebie. Chcemy wyrażać swoje potrzeby i oczekiwania, stawiać granice i stać na straży swojego dobra. Chcemy zachowywać się w zgodzie z tym, co wiemy i czujemy w duszy. Ale kiedy przychodzi znów ta sama sytuacja, nagle coś nas ściska w gardle, coś blokuje, znika pewność i musimy odbyć niezłą walkę wewnętrzną, żeby zareagować w zgodzie ze sobą, a nie tak, jak do tego nas wychowano i jak robiłyśmy całe życie. Te warsztaty dadzą ci nie tylko świadomość, czego potrzebujesz, ale również pozwolą przećwiczyć na przykładach to, jak o te potrzeby dbać. 


Czy te warsztaty są dla Ciebie?

Przeczytaj kilka wybranych przykładów, i sama zdecyduj, czy to o tobie:

• Jeśli udajesz, że jesteś zainteresowana i uśmiechasz się miło, kiedy ktoś gada i gada o nudnych szczegółach własnych spraw

• Jeśli często sobie mówisz, że ktoś cię teraz potrzebuje i to jest ważniejsze od tego, że jesteś śpiąca, zmęczona, że jutro rano masz pracę, że właściwie to miałaś inne plany itp. 

• Jeśli zachowujesz się "miło" chociaż naprawdę jesteś zirytowana tym, że ktoś przychodzi do ciebie bez zapowiedzi

• Jeśli pozwalasz, aby ludzie ci przeszkadzali, kiedy jesteś zajęta czymś innym, albo chcesz być sama

• Jeśli rzucasz to, co robisz, bo dziecko albo partner wołają cię z drugiego pokoju

• Jeśli pozwalasz, aby ludzie cie dotykali, przytulali, czy głaskali kiedy tego nie chcesz

• Jeśli udajesz że w sumie nic takiego się nie dzieje, albo obracasz w żart, gdy ktoś robi coś nieprzyjemnego dla ciebie

• Jeśli uprawiasz seks w jakielkolwiek pozycji innej od komfortowej, albo kontunuujesz, chociaż zdrętwiała ci ręka, noga itp

• Jeśli płacisz za innych rachunki, czynsze, raty, wspierasz fiansowo dorosłe dzieci lub członków rodziny, którzy nie podejmują pracy

• Jeśli pozwalasz, aby ktoś cię obwiniał za swoje uczucia lub zachowania

• Jeśli pozwalasz, aby inni zwalali na ciebie swoje negatywne nastroje

• Jeśli pozwalasz, aby brak wiedzy lub umiejętności twoich domowników czy współpracowników zmuszał cię do robienia wszystkiego

• Jeśli dajesz się wciągać w robienie wszystkiego przez cudze niezadowolenie albo skarżenie się

 A to tylko kilka przykładów z bardzo długiej listy tego, co kobiety sobie robią nie wiedząc, jakie są standardy osoby, która kocha siebie! Ale nie wiń siebie za to, że tego nie wiesz. Te standardy zna i ma bardzo niewielu ludzi.

 Więc przyłącz się do wspólnego rozwoju i stań się wojowniczką serca dla siebie, a także innych. 

Czego się nauczysz?

• Poznasz moc współczucia dla siebie, która pokieruje cię ku miłości w każdym konflikcie 

• Dowiesz się, na czym polega zamazywanie granic w relacjach.

• Zrobisz testy na ocenę swojej umiejętności stawiania granic w odniesieniu do czasu, obowiązków i pieniędzy.

• Nauczysz się komunikować głeboko z serca, ale tak, aby lepiej stawiać granice, całkowicie szanująć wolność swoją i innych.

Otrzymasz feedback na temat tego, co robisz, że twoje granice działają, a gdzie nieświadomie tracisz nad nimi kontrolę.  Na tych warsztatach odkryjesz, jak być dla siebie Wojowniczką Miłości, czyli kimś, kto jest pełen współczucia i kieruje się mądrością serca. A ono wie, co jest dla ciebie najlepsze i dbając o siebie nie skrzywdzi nikogo. Natomiast pomoże innym rozwijać się razem z tobą... Nauczysz się, co robić aby mieć większą jasność i pewność swojej prawdy w każdej sytuacji, a nie uświadamiać sobie, o co ci chodziło dopiero po fakcie. Znajdziesz też w sobie nowe pokłady odwagi i siły, ktora również bierze się ze wsparcia innych kobiet w grupie, rozwiązujących te same problemy, co twoje. 

  "Najsilniejsze granice mają ludzie o największej umiejętności współczucia".  
                                                                                                          Brene Brown  


Gdzie, kiedy, koszty:

Kiedy: 25 marca 2017 od godz. 10.00 do godz. 18.00.

Adres: Owocne Miejsce, ul Krochmalna 4/28 lok. 26.

Dojazd: najwygodniej do przystanku Hala Mirowska, lub M2 do ronda ONZ i spacerkiem. 

Koszt: 200 zł płatne do 17 marca 2017 roku, potem 250 zł. 

Ilość miejsc: 12 uczestniczek

O uczestnictwie decyduje dokonanie płatności przed warsztatami. W przypadku rezygnacji nie później niż na tydzień przed warsztatem otrzymasz 100% zwrotu, później zwrot wynosi 50% wpłaconej kwoty. 

Prowadząca:

Nazywam się Agata Kuflewicz, i pomagam kobietom pokochać całą siebie bez zastrzeżeń oraz wyrażać tę miłosć swoim życiem i postępowaniem. Sobie też pomagam w tym samym, żeby od razu było jasne, że nie ma tutaj żadnych guru od doskonałości, a ścieżka miłości jest tak bogata i tak trudna, że chyba nigdy z niej nie schodzimy... I wszyscy na niej jesteśmy i uczniami, i nauczycielami. 

Ale żeby nie było, że kolejny coach wyskoczył z krzaków i nawraca świat, to z dumą przedstawiam Ci mój życiorys i kompetencje zawodowe w pigułce:

Z wykształcenia jestem sinologiem, czyli specjalistką od języka chińskiego. Początkowo przez 10 lat pracowałam w kilku organizacjach biznesowych, a uwieńczeniem mojej kariery korporacyjnej była praca w Szanghaju jako Senior Product Manager. W 2010 zajęłam się coachingiem i do dzisiaj mam za sobą kilkaset godzin pracy z klientkami i klientami oraz kilkadziesiąt zrealizowanych projektów szkoleniowych i warsztatów prowadzonych w Azji i Polsce. W latach w 2012 - 2015 byłam również wykładowczynią na międzynarodowych kursach coachingu ko-aktywnego w  szkole  The Coaches Training Institute. Ukończyłam studia na Wydziale Sinologii UW w stopniu magistra, podyplomowe studia z zarzadzania na SGH oraz wiele szkoleń z dziedziny coachingu: Agility Profile Certification (Warszawa, 2016), roczny program Feminine Power Mastery (online, 2015), Clean Coaching ( Warszawa, 2014), Co-Active Leadership (2011, Barcelona), Co-active Coaching Training (2011, Pekin), Advanced Corporate Coaching Training (2010, Shanghai), Corporate Coaching Training (2010, Shanghai), Cross Cultural Coaching Seminar (2010, Hong Kong). 

Od wielu lat jestem kobietą na ścieżce ku wzrastającej akceptacji swoich niedoskonałości i kobiecej pełni w czym pomagają mi własna przychoterapia, coaching i uczestnictwo w wielu warsztatach i kursach rozwoju osobistego.