Praca zawodowa jest jednym z elementów naszego życia. Wypełnia wiele jego aspektów od ekonomicznego po emocjonalny. W pierwszym wypadku mamy pieniądze, które przeznaczamy na rzeczy konieczne i przyjemności a w drugim zaspakajamy nasze poczucie wartości, aspiracje, potrzebę kontaktów społecznych.

Czasem zdarza się, że wpadniemy w „dołek”, dopadnie nas wypalenie zawodowe i nie możemy ruszyć z miejsca. To bardzo często powoduje w nas frustrację, nie mamy pomysłu, w którą stronę iść. Jest to niezależne od naszych wcześniejszych doświadczeń - od tego jak długo pracujemy, uczymy się i kim już byliśmy w pracy zawodowej. Zwyczajnie… nie możemy ruszyć z miejsca.

Warsztat, w którym możesz wziąć udział, skupia się na określeniu priorytetów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W chwili zniechęcenia, kiedy doświadczamy wypalenia zawodowego warto wydobyć pozytywne doświadczenia czyli to co już robiliśmy lub to, w czym jesteśmy dobrzy lub po prostu lubimy robić. Poszukamy fundamentu na którym warto zbudować swoją przyszłość zawodową.

Jeżeli:

⇒ Od dłuższego czasu poszukujesz pracy, ale bez skutku?
⇒ Chcesz wrócić do pracy po długiej przerwie?
⇒ Czujesz, że przyszedł czas na zmianę zawodu, zmianę pracy, ale coś Cię powstrzymuje, jesteś na tzw. rozdrożu?
⇒ Chcesz zwiększyć swoją skuteczność w poszukiwaniu nowej, lepszej pracy?
⇒ Marzy Ci się znalezienie pracy, w której będziesz mógł się w pełni realizować?
⇒ Pragniesz odkryć swoj potencjał? może zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności?
⇒ Marzy Ci się znalezienie pracy, w której będziesz mógł połączyć swoje zainteresowania i umiejętności?
⇒ Sukces, na który długo i ciężko pracowałeś, nie daje Ci spełnienia?
⇒ Jesteś zmęczony pracą i wydaje ci się, że to wypalenie zawodowe?
⇒ Potrzebujesz wspracia w trakcie trudnego dla Ciebie czasu jakim jest zmiana pracy lub powrót po dłuższym czasie?

To ten warsztat jest dla Ciebie.


Z czym wyjdziesz z warsztatu o wypaleniu zawodowym:

⇒ Lepiej uświadomisz sobie swoje potrzeby i wartości;
⇒ Będziesz mieć okazję ruszyć z miejsca i zaplanować pierwsze kroki w drodze do celu;
⇒ Będziesz mieć okazję przekonać się, w jakim punkcie swojego życia aktualnie się znajdujesz;
⇒ Zmotywujesz się do działania i unikniesz wypalenia zawodowego;
⇒ Przypomnisz sobie lub odkryjesz swoje talenty nie tylko zawodowe;
⇒ Skupisz się na swoich mocnych stronach;
⇒ Zdecydujesz, które kompetencje chcesz by odgrywały główną rolę w Twojej pracy;
⇒ Bedziesz miała/miał możliwość odpwiedzieć sobie na pytania: Jaka praca jest zgodna z moimi talentami, zainteresowaniami, umiejętnościami i potrzebami?
⇒ Poznasz swój temperament;
⇒ Dzięki wynikom testu "Moja karieria-Scheina" przekonasz się jakie obszary odgrywają największą rolę podczas podejmowania przez Ciebie decyzji związanej z pracą.


 

Przed spotkaniem wyślę do Ciebie test i  poproszę Cię abyś go wypełnił/ła.Kwestionariusz Moja Kariera - Scheina da Ci cenne wskazówki, zachęci do refleksji na temat obszarów własnej kompetencji, motywacji do pracy i systemu wartości. Dzięki tym informacjom zaoszczędzimy czas i skupimy się na ważnych kwestiach podczas budowania Twojej indywidualnej  ścieżki zawodowej.
Podczas warsztatu będzie okazja odkrycia swojego temperamentu za pomocą kolejnego testu, który mam do zaproponowania. Z całą pewnością wiedza ta pozwoli dokonać lepszego wyboru pracy zgodnego z Twoim temperamentem.


Jako obecna studentka studiów podyplomowych Job coaching dodatkowo dysponuję wieloma innymi cennymi testami m.in test MBTI oparty na teorii Junga,  kwestionariuszem samooceny, testem kompetencji zawodowych, profilem zainteresowań zawodowych ...

Dla wszystkich uczestników warsztatu o wypaleniu zawodowym przygotowałam bonus w postaci 60-minutowej sesji coachingowej, w celu podtrzymania i omówienia pracy nad zmianą po warsztacie.


Zapisy i informacje:

Małgorzata Virág (nee Czerniakowska)
Coach & Trener, Terapeuta TSR
T: 515 117 292
malgorzata.virag@owocnemiejsce.pl

Miejsce:

Owocne Miejsce
Ul. Krochmalna 4/28 lok. 26
00-864 Warszawa


Prowadząca warsztat:

Prowadząca warsztat Małgorzata zajmuje się coachingiem kariery. Sama jest przykładem zmian zawodowych, kilka lat temu podjęła decyzję o zmianie pracy i dziś mówi, że było warto, ponieważ praca coacha, trenera rozwoju osobistego i terapeuty jest nie tylko moją pasją, ale czymś w co głęboko wierzę i sama stosuję w swoim życiu. Aktualnie wzbogacam swój warsztat na studiach podyplomowych na kierunku Job-Coaching-doradztwo zawodowe, doradztwo edukacyjne i coaching kariery.

Do zobaczenia!

Ceny i terminy warsztatu o wypaleniu zawodowym:

Termin:
LISTOPAD

Zapraszam również na konsultację indywidulaną opartą o ten warsztat. Podczas kilku godzin uwaga bedzie skupiona tylko na Tobie i na Twoich planach.


Zainteresowanych prosimy o kontakt:
malgorzata.virag@owocnemiejsce.pl
T: 515 117 292
zobacz kalendarz warsztatów

Cena: 115 zł
(w cenie kawa, herbata, owoce, słodki poczęstunek)

Podobne