Szukasz miejsca, w którym można w spokojnej oraz sprzyjającej atmosferze przeprowadzić z Twoimi klientami czy pacjentami sesje coachingowe, sesje psychologiczne, sesje terapeutyczne, lub warsztaty grupowe? Szukasz gabinetu do wynajęcia?

Właśnie znalazłeś/znalazłaś! Będziesz miał/a do własnej dyspozycji na wyłączność całe mieszkanie łącznie z aneksem kuchennym oraz łazienką w centrum Warszawy.

Gabinet Owocne Miejsce - został od podstaw wyremontowany, zaprojektowany oraz urządzony z myślą o sesjach lub warsztatach grupowych. Gabinet do wynajęcia mieści się w przedwojennej kamienicy na cichej ulicy w centrum Warszawy.Dlaczego miałabyś/miałbyś wynająć gabinet Owocne Miejsce dla Twoich sesji czy warsztatów? Oto kilka głównych atutów, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich klientach/pacjentach i które sprawią, że Twoi klienci/pacjenci poczują się wyjątkowo, komfortowo, bezpiecznie oraz intymnie i Ty będziesz miała/miał doskonałe oraz sprzyjające warunki dla Twojej pracy:

  • ♦ Gabinet Owocne Miejsce znajduje się w cichej oraz spokojnej okolicy na ul. Krochmalnej - przy parku oraz urokliwym Skweru ks. Jerzego, gdzie mieszczą się urocze knajpki. Jednocześnie jest bardzo łatwo osiągalne przez wszystkie środki komunikacji dla Twoich klientów/pacjentów – parę kroków do przystanków autobusów lub tramwajów na Al. Jana Pawła II na wysokości Hali Mirowskiej lub niedaleko od stacji metra przy Rondzie ONZ.
  • ♦ Gabinet Owocne Miejsce jest nowy – remont został ukończony w 2015 r. Wnętrze oraz wystrój Owocnego Miejsca zapewniają kameralną, spokojną, sprzyjającą oraz przyjazną atmosferę dla Twoich sesji lub warsztatów.

  • ♦ Wnętrze jest urządzone w stylu śródziemnomorskim i lekko rustykalnym;
  • ♦ Ściany mają kolor białego wina. Dodatkowo, dla ocieplenia atmosfery, aby zachować klimat przedwojennej Warszawy, dwie ze ścian zostały odkryte do pięknej, czerwonej cegły;
  • ♦ W dużym pokoju zostały położone masywne, olejowane deski dębowe;
  • ♦ Do dyspozycji jest kameralna i przytulna kuchnia w pełni wyposażona;
  • ♦ Stylowa łazienka w klimacie morskim morza śródziemnego.
Zapraszamy serdecznie do wynajęcia gabinetu Owocne Miejsce. Z pewnością spotka się to z zadowoleniem ze strony Twoich klientów/pacjentów i sprawi, że Twoja praca będzie owocować.Stawki za wynajem gabinetu Owocne Miejsce

Stawki w tabeli poniżej są stawkami brutto - czyli stawkami, do których nie będzie już doliczany podatek VAT. Godzina = 60 minut.

Napoje w Owocnym Miejscu są darmowe i nie naliczamy za nie żadnych dodatkowych opłat - do Twoje dyspozycji będzie woda oraz możliwość zrobienia dobrej kawy lub herbaty dla Ciebie i Twoich klientów/pacjentów.

Gabinet Owocne Miejsce standardowo czynny jest codziennie od g. 08:00 do g. 22:00. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś wynająć gabinet w innych godzinnach, jest to również możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Gabinet Owocne Miejsce ma powierzchnię 32 m2 i składa się z jednej sali, kuchni oraz łazienki. Dla grup warsztatowych mieści komfortowo do 15 osób.

Z powodów organizacyjnych dla grup powyżej 4 osób zostanie naliczona opłata za minimalnie 3h nawet jak czas wynajmu będzie krótszy.

Z przyjemnością wyświetlimy Twój warsztat lub szkolenie na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na facebooku.

Czas Sesje indywidualne lub warsztaty do 4 osób Warsztaty powyżej 4 osób
Promocyjna cena brutto za pierwszą godzinę dla nowych osób 19 zł 19 zł***
Cena brutto za 1 godzinę 35 zł 39 zł***
Cena brutto za 1,5 godziny 52,50 zł  -
Pakiet 3 godzin* (cena brutto) 99 zł (33 zł / godzinę) 109 zł (36,50 zł / godzinę)
Pakiet 6 godzin* (cena brutto) 189 zł (31,50 zł / godzinę) 209 zł (35 zł /godzinę)
Pakiet 9 godzin* (cena brutto) 269 zł (30 zł / godzinę) 299 zł (33,5 zł / godzinę)
Pakiet 12 godzin* (cena brutto) 339 zł (28,50 zł / godzinę) 379 zł (31,5 zł / godzinę)
Pakiet 20 godzin* (cena brutto) 499 zł (25 zł / godzinę) 549 zł (27,50 zł / godzinę)
Pakiet 40 godzin* (cena brutto) 839 zł (21 zł / godzinę) 919 zł (23 zł / godzinę)
Cena brutto za 1 dobę (08:00 - 22:00) 299 zł (21,50 zł / godzinę) 329 zł (23,50 zł / godzinę)
Cena brutto za weekend** (sobota + niedziela) 499 zł (18 zł / godzinę) 549 zł (19,50 zł / godzinę)

* Do wykorzystania w dowolne dni w ciągu miesiąca. Niewykorzystane godziny przechodzą na następny miesiąc. | ** Cena nie zawiera nocy. | Kiedy odbywająca się sesja lub warsztat przekroczy zarezerwowany czas wynajmu o więcej niż 10 minut, zostanie doliczona opłata za 15 minut. | *** Dla grup powyżej 4 osób zostanie naliczona opłata za minimalnie 3h nawet jak czas wynajmu będzie krótszy.Dla grup warsztatowych z przyjemnością zapewnimy również smaczny catering składający się z domowych przekąsek, dań oraz wypieków. Proszę zobaczyć przykładowe menu poniżej:

menu cateringowe

Dla prowadzących z poza Warszawy oferujemy także możliwość noclegu. Dla kilkudniowych warsztatów oferujemy też sprzątanie nocne lub zmywanie naczyń w trakcie dnia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu omówienia szczegółów w godzinach 9.00 do 18.00. Z przyjemnością odpowiem na każde z Twoich pytań:

Małgorzata Virag
Właścicielka Owocnego Miejsca

T: 515 117 292
malgorzata.virag@owocnemiejsce.pl