Małgorzata Pawłowska, Coach

Osoba współpracująca z ośrodkiem

Life and Executive Coach, Atelier Coachingu, Trener Rozwoju Osobistego, terapeuta TSR w trakcie szkolenia.

Posiada doświadczenie w organizacji konferencji, sprzedaży i marketingu B2B. Absolwentka Zarządzania i Marketingu oraz Zarządzania Marką. Ma wieloletnią praktykę w pozyskiwaniu sponsorów i partnerów konferencji biznesowych w obszarach IT, HR, zarządzanie strategiczne, produkcja, finanse i ubezpieczenia. Współorganizowała duże kongresy z udziałem zagranicznych ekspertów.

W magazynie Zwierciadło była odpowiedzialna za Akademię Zwierciadła, w ramach której organizowała warsztaty rozwoju osobistego z uznanymi ekspertami, m.in. Katarzyną Miller, Hanną Samson, Wojciechem Eichelbergerem. Tam zaraziła się pasją do pomocy innym w odkrywaniu siebie i świadomym kreowaniu dobrego życia.


Jako coacha szczególnie interesuje mnie praca z klientem nad motywacją, umiejętnościami interpersonalnymi, odkrywaniem potencjału i pewnością siebie. Jestem przekonana, że inteligencja emocjonalna ma największy wpływ na odniesienie w życiu sukcesu, ale rozumianego jako poczucie spełnienia, a nie tylko posiadania.

Jako praktyk i absolwentka kursów „Umiejętności wychowawcze” oraz „Rodzeństwo bez rywalizacji”, zapraszam również na coaching rodzicielski.

W życiu i pracy kieruję się cytatami:

  • „Ludzie są jak zasoby, trzeba tylko wiedzieć jak je wydobyć”
  • „85% zadowolenia w życiu bierze się z udanych relacji” – Brian Tracy

Zapisy i informacje:

Małgorzata Pawłowska
Coach & Trener
T: 606 228 616
info@owocnemiejsce.pl