Język uważności. Doświadczenie Clean Language

Wakacje to dobra okazja do pobycia ze sobą... z samym/samą sobą także :)

Uważność: Intencjonalne skupienie uwagi na doświadczeniu w danej chwili, bez bycia odciąganym przez osądy i z góry ustalone idee i oczekiwania. J. Kabat-Zinn (za D. Niedzieski, Coaching Mózgu Społecznego)

Cechą charakterystyczna podejścia, którego doświadczysz (podejścia Clean Coaching) jest WZMOCNIENIE UWAŻNOŚCI W BYCIU ZE SOBĄ I Z INNYMI. Uważności wyrażanej w pełnych szacunku, nieingerujących pytaniach. W tworzeniu przestrzeni na wsłuchanie się w siebie. W dawaniu sobie czasu na pojawienie się odpowiedzi. I w intymności procesu (ponieważ dzięki pracy z metaforą tylko Ty wiesz, nad czym pracujesz).

I na taki właśnie uważny dzień zapraszam :) Jeden dzień przyjrzenia się sobie, odkrycia swojej potrzeby i popracowania nad nią. Jeden dzień uczenia się, jak słuchając towarzyszyć innym w poszukiwaniu ich własnego rozumienia i ich własnych odpowiedzi.

Dla osób wspierających rozwój innych jest to także okazja do posmakowania podejścia Clean Coaching, sposobu pracy z pytaniami Clean Language oraz postawy facylitatora Clean. Jednocześnie ważna informacja - celem spotkania jest DOŚWIADCZENIE, nie nauka pracy pytaniami Clean.

CO OTRZYMUJESZ?
Jeden dzień warsztatów, podczas którego:
* poznasz swoją metaforę osobistą
* odkryjesz czego potrzebujesz i w jakim kierunku chcesz podążać
* doświadczysz, jak zmiana metafory może prowadzić do zmiany rozumienia, odczuwania, działania
* opracujesz konkretny plan działań

Mam świadomość, że zmiana może wymagać wsparcia. Dlatego do 2 miesięcy po warsztacie możesz skorzystać z 30-MINUTOWEJ SESJI FOLLOW-UP, podczas której zrobisz przegląd Twojej zmiany.

Więcej o Clean Coaching: https://cleancoaching.eu/


CZAS TRWANIA:

1 dzień, 09.30 (zapraszam od 9:00 na kawę / herbatę) - ok.17:00 (przerwa na lunch: ok. 13:00 - lunch we własnym zakresie)

CENA:
350 PLN (obejmuje warsztat, przerwę kawową ciągłą)

ZAPISY (grupy są 6-8osobowe):
https://jezyk-uwaznosci-072019.evenea.pl/

PROWADZĄCA:

PROWADZI:
Magdalena Robak, facylitator Clean Coaching, trener, konsultant