Rodzicielstwo to radość, miłość i niekiedy wieeeele wyzwań :-) Tych codziennych, związanych z kłótniami rodzeństwa, codziennym pośpiechem, ustalaniem obowiązków, ustalaniem limitu korzystania z multimediów i własnym niezadowoleniem z siebie jako rodzica.
Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo, to wiedz, że jesteś jednym z wielu rodziców zadających sobie pytanie: „co robię nie tak ?” i „czy istnieje metoda, która pomoże mi wychować dzieci na mądrych i szczęśliwych ludzi oraz pozwoli mi nie osiwieć przedwcześnie ?” ;-)
Znamy taką metodę. To Pozytywna Dyscyplina - metoda rozwijana od 30 lat przez amerykańską terapeutkę rodzinną, dr. Jane Nelsen. To podejście zakłada szacunek do dziecka i siebie oraz wyklucza stosowanie kar i nagród. Wśród 52 prostych i gotowych do zastosowania technik, znajdziesz m.in. koło złości, spotkania rodzinne, pozytywną przerwę, uprzejmy i stanowczy jednocześnie i wiele innych.
To, co w naszych rodzinach oraz w rodzinach naszych klientów zmieniło się po wprowadzeniu technik Pozytywnej Dyscypliny, to:
mniej kłótni rodzeństwa (a jeśli są, to my jako rodzice wiemy, kiedy i jak reagować)
jasny podział zadań domowych i realizowanie ich przez dzieci (naprawdę! :-)
więcej szacunku w relacjach („skorzystaj z koła złości” - mówi do brata mój starszy syn, gdy kłótnia zaczyna rosnąć w siłę)
łatwiejsze wychodzenie z domu rano (w sensie bez nerwowej atmosfery i poganiania)
mniej krzyku (rodziców i dzieci)
więcej okazywania wdzięczności (rodzicom, rodzeństwu i w każdej konfiguracji:-). 

Jeśli masz ochotę posłuchać na czym polega Pozytywna Dyscyplina i jak możesz zacząć ją stosować - zapraszamy na wykład otwarty, który będzie wstępem do bardziej zaawansowanych warsztatów. Przyjdź, sprawdź czy to dla Ciebie. Roześlij znajomym - może skorzystają. Daj nam znać, że będziesz. Zapraszamy :-)


Termin i cena wykładu:

Termin: 25.11.2018, godzina 10-12
Cena: 35 złotych (płatne na miejscu)

Zapisy:
Tel: 501 483 418
mail: kontakt@pracowniapozytywka.com

Miejsce:

Owocne Miejsce
ul. Krochmalna 4/28 m 26
00-864 Warszawa

Mapka i wskazówki dojazdu: https://owocnemiejsce.pl/kontakt


PROWADZĄCE:

Ewelina Lewandowska

Z wykształcenia jestem pedagogiem, trenerem (od 2002 roku) i certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny.
Aby jeszcze lepiej wspierać klientów i poszerzyć swoją wiedzę o nowe obszary, studiuję psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na specjalności związanej z kształtowaniem i modyfikacją zachowania (również dzieci).
Prywatnie jestem mamą 9 letniego Franka i 5 letniego Antka.
Mam w swoim doświadczeniu pracę z grupami oraz konsultacje indywidualne.


Dorota Jakubowska - Kurzec

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim,  trenerem i certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny. Mam w swoim doświadczeniu zarówno pracę w korporacjach, jak i pracę jako trener z różnorodnymi grupami szkoleniowymi oraz konsultacje coachingowe. W niektórych szkoleniach pracuję w asyście koni :-).

Prywatnie jestem mamą 11 letniej Agaty  i 13 letniego Michała.

Moją pasją są konie, żagle. Nałogowo czytam książki, zwłaszcza kryminały.