Metoda Dwupunktowa jest naturalnym sposobem transformowania niekorzystnych przekonań i ukrytych programów, a przez to potężną techniką kreowania rzeczywistości, osiągania życiowych celów i samouzdrawiania. Jest prosta i dostępna dla wszystkich. Jej efektem „ubocznym” jest pogłębiona świadomość, życie tu i teraz, a także większa otwartość na doświadczanie miłości i wewnętrznego spokoju. Dwupunktowe generowanie tzw. „kwantowych cudów” ma swoje wytłumaczenie w odkryciach fizyków kwantowych, epigenetyków, w psychologii transpersonalnej, psychosyntezie - inaczej mówiąc - w szeroko zakrojonych badaniach nad świadomością. Jest również zgodne z przekazem duchowym rdzennych kultur i mistyków.

Skuteczność i szybkość manifestacji efektów w absolutnie każdej dziedzinie życia, a jednocześnie łatwość, wręcz banalność zastosowania metody może uświadomić, jaką lekkość i wolność w życiu zatraciliśmy, ale też udowodnić, jak łatwo jest te wartości odzyskać.


"Jest faktem, że nie ma nic piękniejszego, bardziej wartościowego i bardziej świadomego niż ty."
                                                                                                                            Yogi Bhajan


Program warsztatu

Intensywny, dwudniowy warsztat dwupunktu skierowany jest zarówno do osób, które zetknęły się już z metodą (poznały ją na warsztacie lub uczyły się i praktykowały samodzielnie), jak i do tych, które dwupunkt znają wyłącznie z nazwy.

Podczas pierwszego dnia opowiemy sobie, czym jest metoda dwupunktowa, w jakich obszarach warto się nią posługiwać i dlaczego jest tak skuteczna. Zagłębimy się przy tym w najważniejsze podstawy teoretyczne z zakresu fizyki, neurobiologii i psychologii, uświadamiając sobie przyczynę naszych życiowych doświadczeń, a także znajdziemy sposób na praktyczne przełamanie dręczących nas schematów i sytuacji. Będziemy się uczyć od podstaw, jak wykonać dwupunkt dla siebie, dla kogoś i na odległość. Doświadczymy praktyki zbiorowej, otwierając się na najlepsze rozwiązania i bezinteresowne wsparcie grupy.

Drugi dzień warsztatu poświęcony będzie czterem fundamentom tzw. szczęścia:
► poczuciu własnej wartości,
► życiu w dobrym zdrowiu,
► życiu w obfitości
► i tworzeniu harmonijnych relacji, nie tylko z partnerem.

Będzie to czas na spotkanie ze sobą, swoimi pragnieniami i blokadami w każdym z wymienionych obszarów. Będzie to czas na transformację i uwolnienie się od ograniczeń (m.in. poczucia wstydu, winy, bezsilności, żalu, lęku, złości, poczucia braku i dumy), które oddzielają nas od doświadczania spokoju i radości życia. Tego dnia otworzymy się trochę bardziej na bezwarunkową akceptację i miłość do siebie. Zauważymy, że tylko o to nam w życiu chodzi.

⇒ Proszę o zabranie wygodnego stroju​.


Prowadząca warsztat:

Agata Orłowska, dyplomowany coach zdrowia, praktyk Metody Dwupunktowej i Synchronizacji Kwantowej. Współtwórczyni portalu poświęconego dietom leczniczym i eliminacyjnym Jemyzdrowo.pl. Poza medycyną stylu życia i dwupunktem w swojej pracy wykorzystuje m.in. Racjonalną Terapię Zachowania oraz elementy praktyk jogicznych.

http://agataorlowska.com/o-mnie/

Termin i cena warsztatu:

Termin:
Koszt uczestnictwa:
- przy zapisie do 11 września: 400 zł
- przy zapisie po 11 września: 480 zł
- udział tylko w pierwszym dniu przy zapisie przed 11 września: 250 zł, po 11 września: 280 zł  
- dla osób, które brały udział w warsztacie podstawowym możliwość uczestniczenia tylko w drugim dniu: 250 zł

W cenie warsztatu: materiały szkoleniowe, herbata, kawa, owoce i drobne przekąski


Dane do przelewu: 
Agata Orłowska Odzyskaj siebie
nr konta: 85 1140 2004 0000 3702 7671 4949 
Tytuł: warsztaty dwupunktu, imię i nazwisko 


Zapisy i informacje:

Organizator:  Agata Orłowska Odzyskaj siebie 
Zapisy: kontakt@agataorlowska.com lub tel. 608 265 884 

Miejsce:

Owocne Miejsce
ul. Krochmalna 4/28 lokal 26
00-864 Warszawa