Ustrzel swój cel! Czyli jak skutecznie realizować marzenia w życiu i w biznesie??Jakże często nasze marzenia i pragnienia determinują nas do zaangażowania się i działania. Rodzina, kariera, dom a może podróż marzeń? Tylko czy na marzeniu musi się kończyć? I które z nich jest ważniejsze?

W życiu jak i w biznesie, warto wiedzieć czego się chce i po co, oraz jak to zrealizować aby czuć satysfakcję. Umiejętne wyznaczanie celów i budowanie drogi ich realizacji to jeden z najbardziej sprawdzonych przepisów na sukces!

Jeżeli marzysz o zmianie w swoim życiu, pracy czy własnym biznesie, masz pomysły ale nie wiesz jak się zabrać za ich realizację - to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie!


PROGRAM SZKOLENIA: 4 moduły
► Cele i marzenia - czyli nazwijmy rzeczy po imieniu!
► Gdzie jestem, dokąd zmierzam, o czym marzę?
► Jak wyznaczać cele - czyli zasada dużych i małych kroków
► Droga do sukcesu - czyli strategia skutecznej realizacji.

EFEKTY SZKOLENIA:
► Identyfikacja i definiowanie celów
► Poznanie metodyk i technik wyznaczania celów
► Poznanie zasad skutecznej realizacji celów
► Identyfikacja własnych celów i opracowanie strategii ich realizacji.

Szkolenie umożliwi nabycie wiedzy, umiejętności i kompetencji niezbędnych do skutecznego planowania celów, działań i osiągania efektów w życiu osobistym oraz zawodowym.

FORMUŁA SZKOLENIA:
Wykład z prezentacją ppt., ćwiczenia, dyskusja

Zapraszamy na porcję wiedzy i inspiracji o budowaniu własnej drogi do realizacji marzeń i zamienianiu ich w cele i efekty. Koniec roku to dobry czas na refleksję i przygotowanie się do skutecznego działania w Nowym Roku!

Spotkanie będzie okazją do networkingu! Pamiętaj aby zabrać ze sobą wizytówki!


Prowadząca spotkanie:

Make Up Your Business to szkolenia, doradztwo i networking dla przedsiębiorczych kobiet na każdym etapie rozwoju biznesu.

Chcemy wspierać kobiety, które są przedsiębiorcami lub chciałyby rozpocząć prowadzenie swojej firmy.

Wiemy, że decyzja o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej jest bardzo trudnym wyzwaniem. Nie lada wyzwaniem jest również prowadzenie i rozwijanie swojej działalności w ferworze codziennej rzeczywistości i kultury administracyjnej. A w tym wszystkim chcemy się czuć spełnionymi kobietami!

Chcemy towarzyszyć Tobie na drodze trudnych ale ciekawych wyzwań - zarówno na starcie, jak również w ramach bieżącego działania i rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Małgorzata Szafoni, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów zmian i zarządzaniu przez cele. Małgosia skutecznie i z determinacją realizuje swoje cele i marzenia w życiu prywatnym!

Cena, Termin i Miejsce szkolenia:

Termin: 11 grudnia 2017r ♦ poniedziałek ♦ godz. 17.15-21.15
Cena: https://ustrzelswojcel5warszawa.evenea.pl/

Miejsce spotkania: Owocne Miejsce
Ul. Krochmalna 4/28 lok. 26
00-864 Warszawa