Praca zawodowa jest jednym z elementów naszego życia. Wypełnia wiele jego aspektów od ekonomicznego po emocjonalny. W pierwszym wypadku mamy pieniądze, które przeznaczamy na rzeczy konieczne i przyjemności a w drugim zaspakajamy nasze poczucie wartości, aspiracje, potrzebę kontaktów społecznych.

Czasem zdarza się, że wpadniemy w „dołek”, dopadnie nas wypalenie zawodowe i nie możemy ruszyć z miejsca. To bardzo często powoduje w nas frustrację, nie mamy pomysłu, w którą stronę iść. Jest to niezależne od naszych wcześniejszych doświadczeń - od tego jak długo pracujemy, uczymy się i kim już byliśmy w pracy zawodowej. Zwyczajnie… nie możemy ruszyć z miejsca.

Warsztat, w którym możesz wziąć udział, skupia się na określeniu priorytetów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W chwili zniechęcenia, kiedy doświadczamy wypalenia zawodowego warto wydobyć pozytywne doświadczenia czyli to co już robiliśmy lub to, w czym jesteśmy dobrzy lub po prostu lubimy robić. Poszukamy fundamentu na którym warto zbudować swoją przyszłość zawodową.

Jeżeli:

⇒ Od dłuższego czasu poszukujesz pracy, ale bez skutku?
⇒ Chcesz wrócić do pracy po długiej przerwie, ale kompletnie nie wiesz do jakiej?
⇒ Pracujesz, np. w korporacji i czujesz, że marnujesz czas i umiejętności?
⇒ Zastanawiasz się, czy założenie własnego biznesu to dobry pomysł?
⇒ Czujesz, że przyszedł czas na zmianę zawodu, zmianę pracy, ale coś Cię powstrzymuje, jesteś na tzw. rozdrożu?
⇒ Chcesz zwiększyć swoją skuteczność w poszukiwaniu nowej, lepszej pracy?
⇒ Marzy Ci się znalezienie pracy, w której będziesz mógł się w pełni realizować?
⇒ Pragniesz odkryć swoj potencjał? może zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności?
⇒ Marzy Ci się znalezienie pracy, w której będziesz mógł połączyć swoje zainteresowania i umiejętności?
⇒ Sukces, na który długo i ciężko pracowałeś, nie daje Ci spełnienia?
⇒ Jesteś zmęczony pracą i wydaje ci się, że to wypalenie zawodowe?
⇒ Potrzebujesz wspracia w trakcie trudnego dla Ciebie czasu jakim jest zmiana pracy lub powrót po dłuższym czasie?

To ten warsztat jest dla Ciebie.


Z czym wyjdziesz z warsztatu o wypaleniu zawodowym:

⇒ Lepiej uświadomisz sobie swoje potrzeby i wartości;
⇒ Będziesz mieć okazję ruszyć z miejsca i zaplanować pierwsze kroki w drodze do celu;
⇒ Będziesz mieć okazję przekonać się, w jakim punkcie swojego życia aktualnie się znajdujesz;
⇒ Zmotywujesz się do działania i unikniesz wypalenia zawodowego;
⇒ Przypomnisz sobie lub odkryjesz swoje talenty nie tylko zawodowe;
⇒ Skupisz się na swoich mocnych stronach;
⇒ Zdecydujesz, które kompetencje chcesz by odgrywały główną rolę w Twojej pracy;
⇒ Bedziesz miała/miał możliwość odpwiedzieć sobie na pytania: Jaka praca jest zgodna z moimi talentami, zainteresowaniami, umiejętnościami i potrzebami?
⇒ Poznasz swój temperament;
⇒ Dzięki wynikom testu "Moja karieria-Scheina" przekonasz się jakie obszary odgrywają największą rolę podczas podejmowania przez Ciebie decyzji związanej z pracą.

Na tym warsztacie nie będziesz siedzieć i biernie słuchać wykładu. Nie będziesz mieć innego wyjścia jak zaangażować się w pracę nad swoją karierą.

Zmuszą się do tego pytania coacha. Mogą być niewygodne i ryzykujesz, że odpowiedzi przewrócą do góry nogami Twoje wyobrażenie o przyszłym życiu zawodowym.

To spotkanie można porównać do intensywnej i wymagającej podróży w  głąb siebie pod kierunkiem przyjaznego i doskonale zorientowanego przewodnika.

 

► Przed spotkaniem wyślę do Ciebie test i  poproszę Cię abyś go wypełnił/ła.Kwestionariusz Moja Kariera - Scheina da Ci cenne wskazówki, zachęci do refleksji na temat obszarów własnej kompetencji, motywacji do pracy i systemu wartości. Dzięki tym informacjom zaoszczędzimy czas i skupimy się na ważnych kwestiach podczas budowania Twojej indywidualnej  ścieżki zawodowej.
Podczas warsztatu będzie okazja odkrycia swojego temperamentu za pomocą kolejnego testu, który mam do zaproponowania. Z całą pewnością wiedza ta pozwoli dokonać lepszego wyboru pracy zgodnego z Twoim temperamentem.


Nieustająco szkolę się, uzupełniam swój warsztat, zdobywam nową wiedzę, podnoszę swoje kwalifikacje. Ulepszyłam swój warsztat o wiedzę, którą zdobyłam na studiach podyplomowych, w tym roku Job coaching -doradztwo edukacyjne, doradztwo zawodowe i coaching kariery. W swojej ofercie dysponuje wileoma cennymi testami.

► Dla wszystkich uczestników warsztatu o wypaleniu zawodowym przygotowałam bonus w postaci 60-minutowej sesji coachingowej, w celu podtrzymania i omówienia pracy nad zmianą po warsztacie.


Zapisy i informacje:

Małgorzata Virág (nee Czerniakowska)
Coach & Trener, Terapeuta TSR
T: 515 117 292
malgorzata.virag@owocnemiejsce.pl

Miejsce:

Owocne Miejsce
Ul. Krochmalna 4/28 lok. 26
00-864 Warszawa


Prowadząca warsztat:

Prowadząca warsztat Małgorzata zajmuje się coachingiem kariery. Sama jest przykładem zmian zawodowych, kilka lat temu podjęła decyzję o zmianie pracy i dziś mówi, że było warto, ponieważ praca coacha, trenera rozwoju osobistego i terapeuty jest nie tylko moją pasją, ale czymś w co głęboko wierzę i sama stosuję w swoim życiu. Aktualnie wzbogacam swój warsztat na studiach podyplomowych na kierunku Job-Coaching-doradztwo zawodowe, doradztwo edukacyjne i coaching kariery.

Do zobaczenia!

Ceny i terminy warsztatu o wypaleniu zawodowym:

Termin:

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
malgorzata.virag@owocnemiejsce.pl
T: 515 117 292
zobacz kalendarz warsztatów

Cena: 115 zł
(w cenie kawa, herbata, owoce, słodki poczęstunek)

Podobne