Zapraszamy  do Owocnego miejsca na indywidualne sesje coachingowe, terapeutyczne oraz na warsztaty rozwojowe. Przyjazna przestrzeń została tak zaprojektowana, aby sprzyjała pracy rozwojowej, zawodowej, pobudzała do kreatywności. Natomiast podczas indywidualnych sesji coachingowych czy terapeutycznych miejsce to zapewnia kameralną, spokojną , sprzyjającą oraz przyjazną atmosferę.
Gabinet Owocne Miejsce – został od podstaw wyremontowany, zaprojektowany oraz urządzony z myślą o sesjach lub warsztatach grupowych. Gabinet jest bardzo dobrze skomunikowany, mieści się w przedwojennej kamienicy na cichej ulicy w centrum Warszawy przy ul. Krochmalnej.

Wnętrze jest urządzone w stylu śródziemnomorskim i lekko rustykalnym. Ściany mają kolor białego wina. Dodatkowo, dla ocieplenia atmosfery, zamontowaliśmy relaksacyjne oświetlenie i aby zachować klimat przedwojennej Warszawy dwie ze ścian zostały odkryte do pięknej, czerwonej cegły. Do dyspozycji jest kameralna i przytulna kuchnia w pełni wyposażona. Stylowa łazienka w klimacie morskim morza śródziemnego.

Zapraszamy
Zespół Owocnego Miejsca