Joanna Tarnowska

Joanna Tarnowska

Osoba współpracująca z ośrodkiem

Najtrudniej jest mi pisać o sobie. O innych mogę opowiadać bez końca. Bo ludzie są dla mnie ciągłą zagadką, poszukiwaniem i nieustającą inspiracją. Każdy inny, każdy ciekawy i niesie prze życie swoją historię o radości, o marzeniach, o pragnieniach. Niesie też smutki i problemy, bo takie jest życie. Składa się ono z sumy wielkich uniesień, krzątaniny dnia codziennego i również rzeczy małych, śmiechu i awantur. Tacy jesteśmy, ot ludzie… i to jest dla mnie najważniejsze.

Psychologia to nie tylko moje wykształcenie, to moja pasja. Moja przygoda z psychologią zaczęła się dawno i jest to miłość wierna i wielka.
Aby skupić się na pozytywnej stronie życia zajęłam się coachingiem. Staram się pomagać ludziom w odnalezieniu celu, który sprawi, że ich życie stanie się inne, ale takie jakie chcą – żeby było lepsze. Bo coaching to przygoda ze zmianą, to przygoda z podróżą w głąb siebie, a ja jestem tylko towarzyszem tej podróży – wiernym druhem.

Więcej o mnie… Mogę powiedzieć, że zawzięcie marzę. Mam szczęście do ludzi. Do tych, z którymi żyję, z którymi pracuję i do tych, których spotykam najpierw całkiem przypadkowo, a potem zostają w moim życiu.
Jak większość ludzi szybko potrafię wymienić czego nie lubię. A co lubię? Rozmawiać przez telefon, oglądać seriale i jeść czekoladę – każdy ma jakieś słabości. Dzielę życie z mężem, dwoma synami i jamnikiem szorstkowłosym. Boję się burzy.


Coaching:

Jako coach pracuję w następujących obszarach:

  • coaching kariery – odkrywanie mocnych stron, wartości osobistych, zapobieganie wypaleniu zawodowemu zmiana pracy lub poszukiwanie własnej drogi rozwoju zawodowego. Efektywne wykorzystanie własnych zasobów w aktualnym środowisku pracy;
  • life coaching – odnalezienie równowagi między rolami życiowymi i zadaniami, które z nich płyną. Ponadto rozwój osobisty i wprowadzanie zmian lub robienie porządku. Ile ludzi tyle spraw;
  • coaching rodzicielski – odkrywanie przyjemności bycia rodzicem, wzmacnianie kompetencji rodzicielskich, poszukiwanie rozwiązań w sytuacjach trudnych, których nie mało na drodze rodzicielstwa.
Jako trener prowadzę szkolenie i warsztaty:
  • w zakresie rozwoju osobistego;
  • umiejętności miękkich;
  • work – life balance czyli odnajdywanie harmonii w życiu i pracy zawodowej.

Studia i kursy:

Jestem absolwentką:

  • Podyplomowe Studium Coachingu na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie;
  • Studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego;
  • Kursu „Train The Trainer – trening kompetencji trenerskich” – Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego;
  • Kursu „Racjonalnej Terapii Zachowań I” – certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej.

Zapisy i informacje:

Joanna Tarnowska
Coach & Trener
T: 796 447 389
info@owocnemiejsce.pl