Warsztat „Zapal się na nowo do pracy” to niesamowity czas wglądu w siebie. Jestem pod wrażeniem obu Couchów Joanny Tarnowskiej  i  Małgorzaty Czerniakowskiej. Nie tylko profesjonalizm ale także indywidualne podejście do człowieka, serdeczność i życzliwość. Semantyka nazwy miejsca warsztatu, a więc „Owocne miejsce” wraz ze swą „mądrą zawartością” faktycznie prowokuje do owocnych zmian. Dla mnie był to czas terapeutyczno – wzmacniający. Dziękuję Wam bardzo !!!!
Ania

Wychodzę z przekonaniem, że to co nieśmiało czułam odnośnie mojego miejsca na mapie zawodowej, jest zgodne z tym do czego jestem predystynowana i że jeśli chcę to mogę. Wciąż wibruje we mnie zdanie „gdyby nie istniały żadne ograniczenia to…..” Dziękuję za możliwość spojrzenia na moje całe życie z szerszej perspektywy, zauważenia i docenienia wydarzeń oraz pełnionych ról, które jak się okazuje dają ogrom doświadczenia i wiedzy. Nie mogę się doczekać aż wdrożę zaplanowane działania. Czuję się zmotywowana, a co najważniejsze pozytywnie nastawiona do zmian! Ten warsztat dodaje skrzydeł!
Gosia

"Bardzo polecam warsztat „Zapal się na nowo do pracy” prowadzony przez Małgosię Czerniakowską i Joannę Tarnowską. Ciekawa  formuła warsztatu składająca się z interaktywnych zadań,  połączonych z dyskusją oraz ciekawymi przykładami i komentarzami prowadzących dały mi poczucie że był to naprawdę fajny czas, który poświęciłam swojemu rozwojowi  i który zaowocuje w przyszłości. Pewne prawdy i fakty, które instynktownie wiedziałam wcześniej ujrzały światło dzienne właśnie dzięki tym ćwiczeniom a ja zdałam sobie sprawę w którym kierunku powinnam podążać  i w jakim momencie życia teraz akurat  się znajduję. Gorąco polecam ten warsztat wszystkim osobom, które poszukują swojej  drogi nie tylko zawodowej ale również chcą uporządkować swoje priorytety w życiu." 
Ewa

Podobne